Wiadomości z tagiem Lexus LC 500h  RSS
Lexus LC 500h - stylistyczny majstersztyk

17.01.2019 21:08


Gdy zobaczyłem go pierwszy raz, pomyślałem sobie, że taka stylistyczna ekstrawagancja nie znajdzie nabywców. A jednak, bardzo się pomyliłem. Wsiadając do środka tego artystycznego dzieła miałem przekonać się o jakości pieczołowicie pracujących rąk japońskich inżynierów. Samochód przyciąga jak magnes. Czułem się w nim jak w limuzynie, a przecież nią nie jest. Łysa głowa i t-shirt nie bardzo pasowały do sportowego cacka za ponad 600 tysięcy złotych. To obrażanie dumy wszystkich japońskich rzemieślników zamieszanych w powstanie LC 500h. Musiałem wskoczyć w koszulę.

Źródło: moto-testy.pl

Test Lexus LC 500h – piękno to dopiero początek

06.11.2018 9:21


Lexus LC jest współczesną interpretacją najlepszych tradycji grandtourera – coupe, którego żywiołem jest droga, a nie tor wyścigowy.

Źródło: moto-testy.pl

Lexus LC 500h Superturismo- Teraźniejsza przyszłość

07.08.2018 23:23


Motoryzacja doczekała się czasów unifikacji stylistycznej. Producenci tworzą swoich reprezentantów tak, by każdy z nich wykorzystywał ten sam nurt designu. Z jednej strony to dobrze, bo już z daleka wiemy, jakiej marki jest konkretny samochód, ale z drugiej – nie mamy pojęcia jaki to model, ponieważ istnieje wiele do siebie podobnych. Japończycy wybili się jednak poza panujące trendy i zaprojektowali samochód, którego nie da się pomylić z żadnym innym. I już za to należą się brawa… Poznajcie Lexusa LC!

Źródło: moto-testy.pl

Lexus LC 500h – test

18.05.2018 17:27


Już kiedyś wspominaliśmy o Eijim Toyodzie i jego wyzwaniu, by stworzyć najlepsze auto na świecie. Wówczas powstał pierwszy Lexus LS, ale biorąc pod uwagę filozofię, jaką ta marka stworzyła przez niemal 30 lat swojego istnienia, zwieńczeniem jego działań mógłby być właśnie ten model – Lexus LC 500h.

Źródło: moto-testy.pl

reklama
Kontakt z nami