Wiadomości z tagiem Seat Leon Cupra  RSS
SEAT Leon Cupra ST Siemoneit Racing

17.01.2019 3:20


SEAT Leon Cupra ST to bez wątpienia jedno z najbardziej rasowych kombi w segmencie C. Teraz hiszpański model doczekał się wersji z 370-konną jednostką napędową. I to robi wrażenie, tym bardziej że praktyczna wersja nadwoziowa jako jedyna dysponuje napędem na obie osie. Firma Siemoneit Racing poszła jednak krok, a nawet dwa kroki dalej i wzięła na swój warsztat ten samochód. Jakie są tego efekty? Jeżeli chodzi o stylistykę, [...]

Źródło: namasce.pl

SEAT Leon Cupra R – Więcej chaRakteru

01.01.2019 18:52


Posiadanie hot hatcha wiąże się dobrą zabawą i dużą dawką adrenaliny. Takie auta przyciągają pasjonatów i wzbudzają spore zainteresowanie. Właśnie dlatego niemal każdy popularny producent ma w swojej gamie przedstawiciela sportowego gatunku. Część z tych aut ma zadatki na zostanie youngtimerami. Są też takie, które już teraz przykuwają uwagę kolekcjonerów. I świetnym tego przykładem może być SEAT Leon Cupra R.

Źródło: moto-testy.pl

Seat Leon Cupra R & Leon Cupra 4Drive test na torze

14.12.2018 8:38


Zapraszam na mój wspólny test z Kicksterem, gdzie bohaterami będą Seat Leon Cupra R oraz Seat Leon Cupra 4Drive.

Źródło: moto-testy.pl

[TEST] Seat Leon Cupra R – jednak potrafią

01.11.2018 12:49


Seat w końcu zrobił coś dobrego. Wprowadził na rynek samochód, który od zawsze powinien tak jeździć i tak być zestrojony. Niestety ku rozczarowaniu wielu jest to tylko przelotny epizod w rodzinie Leona Cupry, ponieważ odmiana „R” jest limitowana.

Źródło: moto-testy.pl

SEAT LEON CUPRA R VS. CUPRA 300 [TEST-WIDEO] NA ODCINCE #3

25.10.2018 9:24


Korzystając z ostatnich chwil dobrej pogody przetestowaliśmy Seata Leona w hardkorowej wersji CUPRA R limitowanej do 799 sztuk.. Porównaliśmy go również z wcześniejszą wersją, czyli Leonem CUPRA 300. Co ciekawe jedno z tych aut było wyposażone w skrzynię manualną, a drugie w DSG. Oba miały napęd na przód. Które okazało się lepsze? Czy warto było dopłacić do CUPRY R? A może “zwykła” CUPRA była już wystarczająca? Jak dużo palą te hothatche? I czy można komfortowo jeździć nimi na co dzień? Dowiecie się tego z naszego nowego testu wideo!

Źródło: moto-testy.pl

SEAT LEON CUPRA R VS. CUPRA 300 [TEST-WIDEO] NA ODCINCE #3

24.10.2018 11:06

SEAT LEON CUPRA R VS. CUPRA 300 [TEST-WIDEO] NA ODCINCE #3 Korzystając z ostatnich chwil dobrej pogody przetestowaliśmy Seata Leona w hardkorowej wersji CUPRA R limitowanej do 799 sztuk.. Porównaliśmy go również z wcześniejszą wersją, czyli Leonem CUPRA 300. Co ciekawe jedno z tych aut było wyposażone w skrzynię manualną, a drugie w DSG. Oba miały […]

Źródło: www.testauto.pl

Peugeot 308 GTi czy Seat Leon Cupra R – co da więcej radości z jazdy?

09.10.2018 11:51


Rynek hot hatchy rośnie w siłę. Kolejni producenci odświeżają, bądź tworzą nowe konstrukcje oparte na swoich najpopularniejszych kompaktach. Dodają więcej mocy, usztywnią zawieszenie, przeprojektują zderzaki i gotowe. Przepis jest więc teoretycznie prosty. Ostatnio w redakcji gościliśmy dwóch przedstawicieli tego segmentu – Peugeota 308 GTi oraz Seata Leona Cupra R. Sprawdziliśmy, który z nich daje więcej przyjemności z jazdy.

Źródło: moto-testy.pl

Test: Seat Leon Cupra ST 300 KM – jeden z ostatnich

04.10.2018 15:23


Jeździć nowym samochodem, który ma już swojego następcę jest trochę dziwnie, aczkolwiek Seat Leon Cupra ST ze zdjęć to jeden z ostatnich egzemplarzy. Już niedługo auto zmieni nazwę na Cupra Leon ST. Tymczasem mogłem poznać i polubić jego poprzednika.

Źródło: moto-testy.pl

reklama
Kontakt z nami