Wiadomości z tagiem Volkswagen Golf R  RSS
Co trzeba zrobić, by Volkswagen Golf R pokazał pazur?

16.12.2018 0:54


Raz jest brutalny, ale potrafi też być bardzo grzeczny. Czy jednak dostarczy tyle emocji, ile od niego oczekujemy? Rok 1976 był bardzo ważny nie tylko dla marki Volkswagen, ale też dla motoryzacji, jaką znamy dzisiaj. Zaledwie dwa lata po premierze pierwszej generacji Golfa zaprezentowano auto, które zapoczątkowało erę znanych każdemu „hot hatchy”. Widząc sukces sportowego kompaktu Volkswagena, inni nie mogli zostać w tyle i dzięki temu od lat mamy co najmniej kilku rywali w tym kręgu. Kolejne generacje Golfa GTi podnosiły poprzeczkę coraz wyżej, moc wzrastała i legenda rosła. Wtedy, w 2002 oczy ujrzało nowe dziecko, jeszcze mocniejsze i dzikie, oznaczone symbolem R32.

Źródło: moto-testy.pl

Volkswagen Golf RLMS - torowa bestia na bazie Golfa R

03.11.2018 14:00

Volkswagen Golf R nie jest już najświeższą propozycją, ale nadal pozostaje ciekawym hot-hatchem. Co więcej ostatnio stanowi popularną bazę do modyfikacji. Ostatnio swoją wizję hot-hatcha pokazała...

Źródło: www.tuning.v10.pl

Test: Volkswagen Golf R 310 4Motion – cichociemny

15.09.2018 14:05


Duże felgi, poczwórny wydech i znaczki R po bokach, z tyłu oraz na przedniej atrapie – to jedyne atrybuty wyróżniające najszybszego Golfa w stadzie. To zwykłe na pierwszy rzut oka Das Auto, które jednak wiele potrafi. Bardzo wiele!

Źródło: moto-testy.pl

Volkswagen Golf R - 40 specjalnych lakierów w dodatkowej ofercie

17.08.2018 15:30

Volkswagen Golf R jest jedną z ofiar wprowadzenia nowych norm WLTP. Producent musiał zdusić silnik o 10 KM i flagowy hot-hatch marki dysponuje mocą 296 KM. Na pocieszenie przygotowano sporą ilość...

Źródło: www.v10.pl

VOLKSWAGEN GOLF R – SLEEPER IDEALNY?

16.07.2018 9:34


Golf nie jest zwykle kojarzony z samochodem, który budzi emocje, chyba że mowa o wersjach usportowionych. Nawet jednak najszybsza odmiana w historii nieszczególnie zwraca uwagę na ulicy. Wada to czy zaleta?

Źródło: moto-testy.pl

Volkswagen Golf R będzie mieć obniżoną moc! I nie tylko on!

05.07.2018 16:44

Obniżona moc silnika – taki los spotkał ostatnio szereg mocnych daily driverów! Po Seacie Leonie Cupra 300, teraz przyszedł czas na Volkswagena Golfa R! Ale to nie koniec. Kto uważnie śledzi cenniki samochodowe ten...

Źródło: dailydriver.pl

Volkswagen Golf R — synonim sleepera

16.05.2018 13:49

Golf na ogół samochodem nudnym jest… chyba, że mówimy o najszybszej odmianie dostępnej na rynku, tj. o Volkswagenie Golfie R. Ahhh! Wówczas, to auto bynajmniej nudne nie jest.

Źródło: www.samar.pl

Volkswagen Golf R vs Audi S3 – drag race! (Video)

11.04.2018 4:00


Panowie z kanału „carwow” po raz kolejny zestawili ze sobą ciekawe samochody, które skrywają bardzo podobną technologię, ale różnią się osiągami. Oto pojedynek Volkswagena Golfa R z Audi S3. Oba hot hatche mają pod maską ten sam 2-litrowy silnik generujący 310 KM. Posiadają także napędy na wszystkie koła. Elementami, które robią różnicę są natomiast skrzynie biegów. W sportowcu z Wolfsburga znajdziemy 6-biegowego manuala, a w kompakcie [...]

Źródło: namasce.pl

Volkswagena Golfa kupują głównie mieszkańcy wsi (raport)

16.02.2018 15:17

Zaznaczamy, że podany tytuł nie jest z naszej strony żadną złośliwością! Serwis OTOMOTO zaprezentował raport Internetowy Samochód Roku, w którym szczegółowo pokazano, kto w Polsce kupuje najpopularniejsze samochody używane.

Źródło: moto.onet.pl

Huff i Bennani w Volkswagenach

03.02.2018 8:20

Zespół Sébastien Loeb Racing ogłosił, że wystawi dwa Volkswageny Golfy GTi w tegorocznym Pucharze Świata Samochodów Turystycznych. Do dotychczasowego kierowcy ekipy Mehdiego Bennaniego dołączy były mistrz świata Rob Huff.

Źródło: swiatwyscigow.pl

reklama
Kontakt z nami